ماموران پلیس آگاهی شهرستان خمینی شهر در عملیاتی ضربتی موفق شدند سارق احشام را دستگیر و 25 راس دام سرقتی را کشف کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در شهرستان خمینی شهر بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت .

سرهنگ جعفری نژاد افزود: ماموران با تلاش شبانه روزی و بررسی های تخصصی موفق شدند سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

 این مقام انتظامی بیان داشت : در بازرسی از مخفیگاه سارق تعداد 25 راس دام سرقتی کشف شد و تحقیقات در خصوص بررسی تکمیلی پرونده و کشف سرقت های احتمالی ادامه دارد.

 سرهنگ جعفری نژاد در پایان به کلیه دامداران توصیه کرد: محل نگهداری احشام را به سیستم های پیشگیری از سرقت مانند دزدگیر مجهز کرده و از ورود افراد غریبه که تحت عنوان مشتری دام به شما مراجعه می کنند به محل نگهداری احشام خودداری کنید، نسبت به تجهیز نگهبانان به وسایل حراستی و ارتباطی نظیر تلفن همراه اقدام گردد، به نگهبانان و گارگران آموزش داده شود که هر گونه موارد مشکوک را سریعا به پلیس اطلاع دهند، هر چند وقت به صورت غیر مترقبه در طول شبانه روز از نگهبانان بازدید وسرکشی کنید ، آمار احشام هر روز و هر شب کنترل شود ، از دادن هر گونه اطلاعاتی اعم از تعداد نگهبان ها و احشام به افراد غیر خودداری شود .

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج