رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز گفت: امسال 979 نفر در 18 مسجد شهرها و روستاهای شهرستان نطنز معتکف شدند که این تعداد نسبت به سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، حجت الاسلام مجیدی تبار در جمع خبرنگاران افزود: با زمینه سازی بسیار خوبی که همه ارگان ها و نهادها و به خصوص ائمه جمعه نطنز و بادرود، فرمانداری، سپاه و هیات امنای مساجد با ستاد اعتکاف شهرستان داشتند، اقشار مختلف مردم استقبال بسیار خوبی از این مراسم معنوی داشتند.

وی بیان کرد: امسال 979 نفر در شهرها و روستاهای شهرستان معتکف شدند و اسامی همه آن ها در سامانه ستاد اعتکاف استان ثبت شده است.

وی از حضور 36 مبلغ و مبلغه در جمع معتکفان و اجرای برنامه های فرهنگی خبر داد و گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی و قرآنی با نام «با قرآن در زلال اعتکاف» از جمله برنامه شاخصی بود که با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز اجرا شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز همچنین از معتکف شدن 266 دانش آموز دختر در مساجد نطنز و بادرود خبر داد و بیان کرد: مراسم اعتکاف دانش آموزان دختر در شهر بادرود به صورت جداگانه در مسجد امام هادی (ع) و با حضور 200 نفر برگزار شد.

وی اضافه کرد: مراسم معنوی اعتکاف خواهران در نطنز نیز به صورت جداگانه در مسجد امام علی (ع) و با حضور 66 معتکف برگزار شد.

 

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج