مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان گفت: اولین کیوسک اطلاع رسانی شهری به صورت آزمایشی در ضلع جنوبی پل خواجو نصب شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، نباتی نژاد اظهارکرد: نصب کیوسک های اطلاع رسانی به منظور معرفی خدمات گردشگری، خدمات الکترونیکی شهرداری و خدمات الکترونیکی سایر دستگاه ها، اجرایی خواهد شد که در گام اول یک دستگاه از این کیوسک ها به صورت پایلوت در ضلع جنوبی پل خواجو نصب شد.

وی افزود: در این راستا شهروندان و مسافران می توانند از اطلاعات مراکز گردشگری، آموزشی، درمانی (اورژانس ها و بیمارستان ها)، رفاهی، تفریحی و  مسافرتی، اقامتگاه ها، تاکسی سرویس ها و پایانه های مسافربری، اطلاعات هواشناسی، اخبار و اطلاعیه های شهری و... مطلع شوند.

مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان از نصب 200 کیوسک اطلاع رسانی در شهر سخن به میان آورد و گفت: پس از اجرای آزمایشی این طرح، 200 کیوسک اطلاع رسانی در نقاط مختلف شهر نصب می شود.

نباتی نژاد ادامه داد: شهروندان و گردشگران به صورت شبانه روزی می توانند از خدمات اینترنت بی سیم (وای فای) رایگان این سامانه و شارژ تلفن همراه نیز استفاده کنند.

مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: تفاهم نامه اجرای این پروژه در  اواخر سال 94 با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی منعقد شده و در زمان انعقاد، برآورد اجرای پروژه حدود 2 سال عنوان شده بود که خوشبختانه در سال اول به صورت پایلوت راه اندازی شد.

وی اظهار امیدواری کرد تا پایان سال 96  این تعداد به 100 دستگاه کیوسک در نقاط مختلف و  مراکز پر تراکم شهر افزایش یافته و در گام بعدی به تعداد 400 دستگاه افزایش یابد.

 

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج