فرماندار شهرستان جم گفت: جمی‌ها در مسابقات باقیمانده پارس جنوبی جم ورزشگاه را پر کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، فتح الله نوروزی صبح شنبه در دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم پارس جنوبی جم با تقدیر از تلاش‌های مجموعه کادر فنی پشتیبانی این تیم گفت: تیم پارس جنوبی جم با حمایت‌های خوب مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، هیئت فوتبال، کادر فنی و پشتیبانی و هواداران پرشور جم توانسته است مسیر بسیار خوبی را برای رسیدن به لیگ برتر طی کند و امیدواریم با حضور مربی مردمی و توانمندی چون مهدی تارتار این اتفاق مهم در هفته‌های آتی رخ دهد.

وی افزود: عملکرد تیم پارس جنوبی جم توانسته است شور و انگیزه مضاعفی به مردم جم و استان بوشهر بدهد و قطعا هواداران جمی و بوشهری در بازی های آینده حمایت کامل خود را از تیم محبوبشان نشان خواهند داد.

فرماندار جم افزود: با توجه به اینکه دیدارهای باقی مانده برای صعود تیم به لیگ برتر حساس و حیاتی هستند همه باید سعی کنیم کادر فنی و بازیکنان در فضایی کاملا آرام و بدون تنش به بازی‌ها فکر کنند و دغدغه‌ای جز مستطیل سبز نداشته باشند.

نوروزی تصریح کرد: نیاز است رسانه‌ها و هیئت فوتبال اطلاع‌رسانی‌های لازم را به مردم داشته باشند تا شاهد حضور حداکثری هوادران در ورزشگاه باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان جم خاطرنشان کرد: تدابیر لازم برای برگزاری باشکوه بازی‌های خانگی باقی مانده تیم فوتبال پارس جم در ورزشگاه توحید انجام شده است.

وی در پایان از مردم و هواداران تیم فوتبال پارس جنوبی جم خواست تا با حضور گستره خود در ورزشگاه یار دوازدهم تیم برای صعود به لیگ برتر باشند.

گفتنی است که دیدار پارس جم و ملوان بندر انزلی روز دوشنبه 28 فروردین از ساعت 17 در ورزشگاه تختی شهرک توحید جم برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج