استاندار کرمانشاه از زحمات و تلاش های وزیر فعال بهداشت قدردانی کرد و گفت: در دولت دکتر روحانی شاخص های حوزه بهداشت و درمان کشور ارتقای چشمگیری یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، اسدالله رازانی در مراسم افتتاح بیمارستان دکتر معاون صحنه که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، افزود: اتفاقاتی که در دولت یازدهم در حوزه سلامت کشور افتاده بعد از انقلاب بی نظیر است.

وی به اجرای طرح تحول نظام سلامت به عنوان یکی از طرح های بسیار مهم و اثرگذار دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: این طرح هزینه های درمانی مردم را به شدت کاهش داده است.

وی ارتقای سن امید به زندگی، کاهش مرگ و میر مادران باردار و نوزادان و همچنین استقرار پزشکان در شهرها و روستاها را از دستاوردهای دولت در حوزه سلامت ذکر کرد.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه قبل از انقلاب از هندوستان پزشک به کشور وارد می شد، افزود که امروز در دورافتاده ترین روستاهای کشور نیز پزشک مستقر شده است.

دکتر رازانی، تامین رفاه و آسایش مردم را حق طبیعی ملت ایران دانست و گفت: تمام تلاش دولت تدبیر و امید ارائه خدمات مطلوب به مردم در همه زمینه ها است.

وی بر قدرشناسی از نعمات خداوند متعال و خدمات نظام جمهوری اسلامی تأکید و اظهار کرد: وضعیت کشور نسبت به قبل از انقلاب تفاوت‌های بسیار زیادی کرده و همگان باید قدرشناس این نعمت‌ها باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج