دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری همایش ملی اقتصاد مقاومتی و تشکیل ستاد در شهرستان نور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج،علی اسماعیلی با اشاره به سفر کمیسیون اقتصادی مجلس به شهرستان محمودآباد اظهار داشت: روز شنبه با حضور اعضای کمیسیون و مسئولان ملی، اولین همایش اقتصاد مقاومتی در دانشگاه آزاد نور برگزار می شود.

وی از حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در شهر های نور و محمود آباد برای بررسی مشکلات اقتصادی مازندران خبر داد و افزود: این اعضا به مدت دو روز در شهرهای محمود آباد و نور حضور خواهند داشت.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این سفر در راستای سفرهای دوره‌ای کمیسیون به استان‌های مختلف و به منظور بررسی و رصد معضلات اقتصادی استان‌های کشور انجام می‌شود.

نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص جزئیات سفر اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دیدار با فعالان اقتصادی در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد ، نشست‌هایی با شورای اداری و مدیران ارشد استان با حضور استاندار و با محوریت بررسی معضلات و مشکلات اقتصادی استان از جمله برنامه‌های اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در سفر به استان مازندارن است.

وی ادامه داد: دومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی مازندران با حضور  اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در محل دانشگاه آزاد اسلامی نور برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج