استاندار کرمانشاه با اشاره به خدمات دولت یازدهم در استان کرمانشاه گفت: خدمات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان کرمانشاه بسیار مطلوب و شایسته تقدیر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، دکتر اسدالله رازانی در حاشیه سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان کرمانشاه، در دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: پیشرفت‌های عرصه بهداشت و درمان یکی از بهترین عملکردهای دولت تدبیر و امید محسوب می‌شود، که سبب افزایش حضور پزشکان در مناطق محروم و کاهش نگرانی‌های درمانی مردم شده است.

وی بابیان اینکه خدمات شایسته وزارت بهداشت در استان کرمانشاه و سراسر کشور شایسته تقدیر است، عنوان کرد: در استان کرمانشاه به لطف تلاش دانشگاه علوم پزشکی شاهد پیشرفت بخش بهداشت و درمان هستیم که بسیار مطلوب ارزیابی می‌شوند.

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه نیازهایی درزمینهٔ بهداشت و درمان وجود دارد، گفت: درزمینهٔ تخت بیمارستانی استان کرمانشاه با استاندارها فاصله زیادی دارد و حداقل هزار تخت بیمارستانی برای رسیدن به وضعیت مطلوب نیاز است.

دکتر رازانی ادامه داد: احداث بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی کرمانشاه  در سفر رئیس‌جمهوری مصوب شده است که امیدواریم به‌زودی عملی شود.

وی با  اشاره به اینکه استان کرمانشاه برای استان‌های اطراف نقش مرکز درمانی دارد، اظهار داشت: طی سال‌های اخیر شاهد مواجه مراجعه بیماران عراقی به استان کرمانشاه برای درمان و خدمات پزشکی هستیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج