دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان از رسیدگی سریع به پرونده قضایی مجرمان خشن و ناامن‌کنندگان جامعه که توسط ماموران پلیس دستگیر می‌شوند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، رحیمی اظهار داشت: سختی‌های کار پلیس بر کسی پوشیده نیست و همه می‌دانند امنیت و آرامشی که امروز در شهرها و جاده‌ها برقرار است نتیجه زحمات و تلاش نیروهای انتظامی است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی افزود: سال گذشته تعدادی از نیروهای خدوم نیروی انتظامی استان در اجرای عملیات‌ها و ماموریت‌های خود جانشان را فدا کردند که این نشان دهنده روحیه رزمندگی، ایثارگری و شهادت طلبی در بین نیروهای پلیس است و امیدواریم همه بتوانیم رهروان خوبی برای آنان باشیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان با بیان اینکه پلیس از جایگاه بالایی در بین مردم و نظام برخوردار است، گفت: دستگاه قضایی به راحتی از خون شهدای نیروی انتظامی نمی‌گذرد و عاملان به شهادت رساندن آنان را به سزای اعمال پلیدشان می‌رساند.

وی از برخورد قاطع و مقتدرانه پلیس استان با مجرمان خشن و باندهای مجرمانه در سال 95 تقدیر و بیان کرد: قطعاً عدالت در مورد این افراد که سبب به هم ریختن آرامش مردم هستند، اجرا می‌شود.

رحیمی از رسیدگی سریع به پرونده قضایی مجرمان خشن و نا امن کنندگان جامعه که توسط ماموران پلیس دستگیر می‌شوند خبر داد و تصیریح کرد: احکام قضایی این گونه مجرمان در سال جدید با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد تا درس عبرتی برای دیگر مجرمان شوند.

وی به تعامل دستگاه قضایی و مجموعه فرماندهی انتظامی استان اشاره و خاطر نشان کرد: با تعامل و همکاری خوبی که بین دستگاه قضایی و پلیس استان وجود دارد سال 96 نیز مانند سال‌های گذشته سالی تیره و تاریک برای مجرمان و روشن و امن برای مردم خواهد بود.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج