رییس اتاق بازرگانی اصفهان ازآمادگی شرکت های پیمانکاری استان اصفهان در بازسازی زیرساخت های اقتصادی سوریه خبر داد و گفت:استان اصفهان صنعتی ترین استان کشور ایران است که می تواند در بازسازی سوریه پس از جنگ نقش مهمی ایفا کند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سهل آبادی در دیدار با  مدیر عامل شرکت نحاسی سوریه گفت: ایران و سوریه دارای روابط سیاسی ،اقتصادی و فرهنگی بسیار نزدیکند و می تواند این روابط در دوران بازسازی سوریه وارد مرحله جدیدی شود .

وی با اشاره به گردشگرپذیر بودن استان اصفهان گفت: اصفهان آمادگی دارد در زمینه گردشگری سلامتی میزبان گردشگران سوری  و لبنانی باشد  و در این راستا مراکز درمانی  با تجهیزات فوق تخصصی آماده پذیرایی از گردشگران سلامت سوریه هستند.

مدیر عاملی شرکت بین المللی  نحاسی نیز از آمادگی همکاری شرکت هایی سوری  با شرکت های استان اصفهان در تبادل گردشگر خبر داد و گفت:اصفهان همواره به عنوان یکی از مقصدهای مهم  گردشگران سوری به شمار می آید و امیدواریم در دوران پس از جنگ شاهد تبادل گردشگر بین دو ایران و سوریه باشیم.

صائب نحاس همچنین خواستار معرفی محصولات کشاورزی اصفهان در بازار سوریه شد و گفت:استان اصفهان در تولیدات محصولات متنوع کشاورزی می تواند نقش مهمی در تامین بازار سوریه داشته باشد.

وی از آمادگی تامین مالی برای پروژه های پیمانکاری  داخلی و خارجی شرکت های استان اصفهان خبر داد و گفت:سوریه برای بازسازی زیرساخت های خود به توانمندی شرکت های ایرانی نیاز دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج