رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری دو سارق حرفه‌ای داخل خودرو در اصفهان و کشف ۴۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سرهنگ خسروی اظهار داشت: در پی اعلام شکایت‌هایی به پلیس مبنی بر سرقت داخل خودرو، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان تحقیقات گسترده‌ای را در این زمینه آغاز و با انجام یک‌ سری اقدامات پلیسی یکی از سارقان را شناسایی و هنگام سرقت از یک سواری پراید دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به اینکه این سارق به سرقت 400 میلیون ریال اموال داخل خودرو با همدستی فرد دیگری اعتراف کرد، گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

 وی خاطر نشان کرد: سارقان بیشتر خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی و دزدگیر را در محل‌های کم تردد شناسایی و اقدام به سرقت می‌کنند که در این زمینه به شهروندان توصیه می‌شود هنگام ترک خودرو دقت کنند که درب‌ها و شیشه‌ها کاملا بسته باشد و اتومبیل خود را به لوازم ایمنی نظیر دزدگیر، سوئیچ مخفی، قفل فرمان و قفل سوئیچی و یا قفل پدال و سایر وسایل بازدارنده مجهز کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج