فرماندار شهرستان روانسر گفت: اولویت کاری دولت بحث اشتغال است و مهم‌ترین دغدغه استان و شهرستان‌ها نیز همین مسئله است و این مهم نیازمند همت آحاد جامعه است.

حسین ویسمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه افزود: خوداتکایی و تکیه‌بر دانش بومی یکی از عوامل مهم در اجرای فرمایش‌های مقام معظم رهبری در خصوص نام‌گذاری سال جدید با عنوان ((اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال)) است.

وی تصریح کرد: اصلاح تفکر اقتصادی در جامعه فعلی ما، ابتدا با اصلاح الگوی خرید باید صورت پذیرد و برای رسیدن به این هدف باید استفاده از تولیدات داخلی که خود عاملی در خوداتکایی است، مدنظر باشد.

فرماندار روانسر تأکید کرد: اگر می‌خواهیم به رفاه اقتصادی در کشور برسیم باید برای رشد سرمایه‌های ملی تلاش کنیم و این مهم تنها با کاهش واردات و رفتن به سمت‌وسوی صادرات و اتکا به تولیدات داخلی امکان‌پذیر است.

ویسمرادی اظهار داشت: سمت‌وسوی اقتصاد کشور باید به سمت تولیدات داخلی پیش برود و استفاده از کالاهای ایرانی باید برای همه یک اولویت باشد.

وی گفت: دولت برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مصمم است و باید همه تلاش کنیم از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در مسیر توسعه و پیشرفت کشور استفاده کنیم.

مقام عالی دولت در روانسر ادامه داد: با تمام توان خود برای تحقق شعار سال و برنامه‌های دولت خدمتگزار تدبیر و امید تلاش مستمر و برای اعتلای ایرانی سربلند همت مضاعف و کار مضاعف خواهیم داشت.

ویسمرادی گفت: استفاده از تولیدات داخلی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی مهم‌ترین عامل در تحقق رهنمود مقام معظم رهبری در نام‌گذاری امسال است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج