همزمان با میلاد امام علی (ع) طی مراسمی ، مرغداری مرغ مادر 30 هزار قطعه ای شهرستان فریدون کنار ، با حضور حجتی ،وزیر جهاد کشاورزی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه این مراسم با مثبت ارزیابی نمودن حضور فعال تولیدکنندگان در بخش کشاورزی اظهار داشت :در دریا، ساحل،اراضی کشاورزی ، باغ ها و در جای جای روستاها سرمایه گذاری خوبی صورت پذیرفت و یا در دست انجام می باشد.

 حجتی با اشاره به افتتاح مرغداری 30 هزار قطعه ای شهرستان فریدون کنار افزود:با سرمایه گذاری خوبی توسط کارآفرینی که  در این حوزه انجام شده ، امکان دارد سالیانه بیش از چهارمیلیون تخم مرغ نطفه دار و یا به عبارتی جوجه یکروزه را تحویل مرغداران گوشتی در کشور دهد . 

وی از سرمایه گذاری  بر ایجاد این مرغداری در شهرستان فریدون کنار ابراز امیدواری کرد و بیان داشت:با  روحیه ،توان و این ارزیابی که وجود دارد  روز به روز بر این سرمایه گذاری ها افزایش پیدا نماید.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه با اعلام گزارش فرماندار شهرستان فریدون کنار، برای یک پارچه سازی اراضی، تجهیزات و نوسازی ادوات و کارخانه های شالی کوبی ها در سطح شهرستان بیش از پنجاه میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است بیان داشت:اگر یک پارچه سازی و نوسازی تجهیزات به کمک خود مردم انجام شود،برای خانواده ها افزایش درآمد ایجاد شده و امکان افزایش تراکم کشت را فراهم می نماید.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج