خرم آباد - مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این شرکت و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، بختیار رازانی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شهرک های صنعتی و نظام مهندسی لرستان اظهار داشت: این تفاهم نامه در راستای همکاری موثر و مفید از حیث اجرایی کردن ماده 4 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و کارهای طراحی و نظارت و اجرای ساختمانهای صنعتی کشور و بالا بردن اصول ایمنی و بهره وری مناسب به امضا رسیده است.

وی گفت: این تفاهم نامه در 4 قسمت و 13 بند تنظیم و به مدت 2 سال معتبر است که از این پس خدمات طراحی و نظارت بر ساخت و ساز واحدهای صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان بیان داشت: در این تفاهم نامه با استناد به قانون نظام مهندسی، بررسی و تأیید طرح و معرفی ناظر پروژه بر عهده سازمان نظام مهندسی ساختمان است و متقاضیان احداث واحدهای صنعتی - خدماتی و کارگاهی در شهرکهای صنعتی برای دریافت خدمات طراحی و نظارت به سازمان نظام مهندسی معرفی می‌شوند و مطالعات طرح براساس ضوابط و معیارهای فنی و رعایت ضوابط ساخت و ساز در شهرکهای صنعتی خواهد بود .

امیری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز در خصوص این تفاهم نامه اظهار داشت: هدف این سازمان اجرای روند قانونی و منظم برای امر نظارت بر ساخت و ساز است و همه مراحل از آغاز طراحی تا اجرای عملیات ساختمانی با نظارت اصولی و تحت کنترل این سازمان انجام خواهد گرفت و همچنین گزارش مراحل انجام کار به شرکت شهرکهای صنعتی استان منعکس خواهد شد .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج