استاندار کرمانشاه گفت: مدیریت ارشد استان در سال جاری با جدیت، شتاب و انسجام بیشتر روند توسعه کرمانشاه در ابعاد مختلف را دنبال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه؛ اسد اله رازانی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب امسال را به‌عنوان سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نام‌گذاری کردند که این موضوع در استان کرمانشاه به دلیل نرخ بالای بیکاری، از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است.

استاندار کرمانشاه افزود: در سفری که دکتر رحمانی فضلی به کرمانشاه داشتند لزوم تدوین سند اشتغال استان مورد تأکید جدی قرار گرفت.

این مقام عالی استان اظهار داشت: با توجه به اهمیت بسیار زیاد این موضوع روند تدوین سند اشتغال استان کرمانشاه در کارگروه اشتغال با جدیت و دقت دنبال می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با ثمربخش توصیف کردن نشست‌های شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار داشت: یکی از دست آوردهای مهم شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهیه و تدوین برنامه توسعه کوتاه‌مدت شهرستان‌ها بود که در سال جدید موضوع روند توسعه شهرستان‌ها بر اساس این سند دنبال می‌شود.

دکتر رازانی ادامه داد: خوشبختانه با کمک نمایندگان مجلس افزایش وجهشی در اعتبارات استان به وجود آمد که این موضوع امیدبخش است.

استاندار کرمانشاه با تأکید بر این موضوع که سال جدید باید سال بهتری برای کرمانشاه باشد اظهار داشت: همگان در دعای تحویل سال برخوردار شدن از حال بهتری را از خداوند متعال خواهان می‌شوند و در استان نیز باید به‌گونه‌ای تلاش کنیم که فردای کرمانشاه از امروز و گذشته آن بهتر باشد. در مدیریت امروزی نیز موضوع بهبود مستمر یک مبحث بسیار جدی و موردتوجه است.

این مقام عالی همچنین عنوان کرد: به‌زودی انتخابات مهم ریاست جمهوری پیش روی ماست و از عمر این دولت چند ماه بیشتر باقی نمانده ولی نباید این ایام را به‌غفلت و سستی بگذرانیم و باید با جدیت بیشتر به کار و تلاش برای رفع مشکلات بپردازیم.

وی افزود: مدیریت ارشد فعلی در نیمه‌عمر این دولت زمام مدیریتی را به دست گرفته ولی بااین‌وجود طی این مدت با جدیت تمام به بررسی مسائل و مشکلات و برنامه‌ریزی برای حل آن‌ها پرداخته است. اکنون نیز باتجربه و شناخت بسیار بیشتر و با جدیت، انگیزه، شتاب و انسجام بیشتر به پیگیری امور می‌پردازند و تلاش می‌کند با یک مدیریت منسجم‌تر روند توسعه استان را به نحو مطلوبی به سمت جلو هدایت کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج