استانداری قزوین در اطلاعیه ای برای وفات آیت الله شیخ هادی باریک بین ادارات دولتی قزوین را یک شنبه 20 فروردین تعطیل اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی استانداری در بخشی از این اطلاعیه آمده است: رحلت عالم ربانی، روحانی مجاهد و متقی، یار صدیق امام(ره) و رهبری مرحوم مغفور آیت‌الله حاج شیخ هادی باریک بین رحمت ‌الله ‌علیه نماینده سابق ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین ضایعه ای بزرگ و جبران ناپذیر برای استان ولایتمدار و شهید پرور قزوین است.
در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: به پاس قدردانی از خدمات خالصانه و مجاهدت های آن فقیه مبارز و تشییع باشکوه پیکر مطهر آن عالم وارسته کلیه دستگاه های دولتی استان به استثنای دستگاه های خدمات رسان فردا یکشنبه 20 فروردین ماه تعطیل اعلام می گردد و از عموم مدیران و کارکنان محترم دستگاه های دولتی انتظار می رود همراه و همگام با عموم مردم شهیدپرور ولایتمدار استان در تشییع و خاکسپاری پیکر آن عالم متقی و فقید سعید حضور باشکوه داشته باشند.
آیت الله هادی باریک بین که از 16 فروردین 96 به علت بیماری در بخش آی. سی. یو یکی از بیمارستانهای قزوین بستری شده بود، صبح امروز به دلیل کهولت سن و بیماری به دیار باقی شتافت.
وی از سال 1360 تا 1393 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین و سه دوره نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری و از اعضای مجلس خبرگان قانون اساسی بوده ‌است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج