از آغاز سفرهای نوروزی تا پایان نیمه نخست فروردین بیش از 680 میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی از طریق منطقه اصفهان رسید و ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه اصفهان گفت: در ایام تعطیلات نوروز با حضور فعال همکاران منطقه و پشتیبانی مخابرات، بدون هیچ وقفه ای عملیات انتقال نفت خام از مارون به پالایشگاه اصفهان انجام شد.

بشارتیان افزود: در این مدت از طریق خطوط 36، 30 و 32 اینچ بیش از 5 میلیون و 200 هزار بشکه نفت خام به پالایشگاه اصفهان تحویل و از طریق خط لوله 24 اینچ بیش از 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت خام نیز به سمت تهران ارسال شد.

وی بیان داشت: علاوه بر این در بخش فرآورده های نفتی نیز از طریق خط لوله 20 اینچ ورودی از منطقه جنوب شرق، بیش از 165 میلیون لیتر بنزین موتور و بیش از 71 میلیون لیتر بنزین سوپر تولیدی پالایشگاه بندرعباس دریافت و به انبارهای شهید منتظری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان تحویل داده شد.

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه اصفهان ادامه داد: علاوه بر این در طول ایام نوروز بیش از 170 میلیون لیتر بنزین معمولی، بیش از 42 میلیون لیتر بنزین سوپر، بیش از 37 میلیون لیتر بنزین یورو 4  و بیش از 162 میلیون لیتر نفت گاز از انبارهای شهید منتظری اصفهان دریافت و از طریق خط لوله 18 اینچ به تهران ارسال شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج