مسئول نهاد رهبری دانشگاه اصفهان از برگزاری مراسم اعتکاف دانشجویی در این دانشگاه با حضور 900 معتکف خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ،حجت الاسلام والمسلمین شریف  ضمن اعلام خبر برگزاری مراسم معنوی اعتکاف همچون سال های گذشته در دانشگاه اصفهان با اشاره به شروع ثبت نام دانشجویان برای اعتکاف دانشجویی سال جاری این دانشگاه، گفت: ثبت نام‌ تا تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجویان در این دانشگاه ادامه دارد.

وی ظرفیت پذیرش این دوره از اعتکاف دانشجویی را همانند سال گذشته 900 نفر دانست و عنوان کرد: مخاطب برنامه اعتکاف دانشگاه صرفاً دانشجویان و اساتید دانشگاه بوده و بنابراین برنامه‌های اعتکاف نیز دانشجویی برگزار می شود.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه اصفهان افزود: برنامه‌های فرهنگی این اعتکاف شامل سخنرانی‌های ثابت روزانه، حلقه‌های معرفتی در صبح و بعدازظهر، 2 جلسه پرسش و پاسخ و 2 جلسه انس با قرآن، جلسه جشن میلاد امیرالمومنین (ع) و مراسم رحلت حضرت زینب (س) است.

وی با بیان این که ما ثبت نام خارج از دانشگاه نداریم، مطرح کرد: تمامی سخنرانی‌ها، حلقه‌های معرفت، برنامه‌های آموزشی و معنوی و جلسات پرسش و پاسخ با نگاه به وضعیت فرهنگی دانشگاه و نیازهای دانشجو به انجام می رسد.

شریف خاطرنشان کرد: مراسم معنوی اعتکاف در ایام البیض و مکان برگزاری این اعتکاف نیز همچون گذشته برای خواهران و برادران، مسجد الغدیر دانشگاه اصفهان در نظر گرفته شده است.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در این مراسم معنوی به سامانه akefin.com  مراجعه نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج