مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از آمادگی امورهای توزیع برای برگزاری سمینارهای نیمه متمرکز برای جلب مشارکت صنایع در تابستان 96 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج،قاسم شهابی گفت: با  توجه به لزوم برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت کاهش پیک بار صنایع منطقه در تابستان 96 و جلب مشارکت آنان در سه طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانی، ذخیره عملیاتی برق و مولدهای خود تأمین، دفتر مدیریت مصرف با همکاری دفاتر نظارت بر خدمات مشترکین، امور دیسپاچینگ و فوریت‌های برق ، بازار برق، روابط عمومی، آموزش و برنامه‌ریزی نیروی انسانی و امور نظارت بر خدمات عمومی و نیز با مشارکت فعال امورهای 16 گانه، سمینارهای نیمه متمرکزی را به منظور اطلاع‌رسانی و جلب مشارکت صنایع جهت طرح‌های پیک‌سایی تابستان 96 و تقدیر از صنایع همکار در تابستان گذشته ، برگزار می‌کنند.  

وی افزود: با توجه به تجربه بسیار خوب برگزاری سمینارهای نیمه متمرکز صنایع در فروردین گذشته، برگزاری سمینار سالانه صنایع به صورت نیمه متمرکز و براساس جدول انجام می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد: درباره نحوه برگزاری و اطلاع‌رسانی به صنایع ، دفتر مدیریت مصرف جلساتی را در محل آن امورها برگزار می‌کند.

شهابی گفت: این طرح از 26 فروردین‌ماه امسال آغاز و تا چهارم اردیبهشت ماه ادامه دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج