رئیس اسبق شورای عالی استان مازندران گفت: رونق تولید داخلی زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرگزاری موج، فرامرز نقیبی  در گفت و گویی اظهار داشت: اینکه مقام معظم رهبری امسال را به نام سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری فرموده‌اند حاکی از اهمیت این موضوع است.

وی با بیان این که اهتمام به تولید و اشتغال زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است، بیان داشت: مقام معظم رهبری با توجه به اهمیت موضوع سال گذشته را به نام اقتصاد مقاومتی نامگذاری فرمودند و امسال دو محور اساسی را به این موضوع اضافه فرمودند.

عضو سابق شورای شهر ساری  اضافه کرد: فلسفه نام‌گذاری امسال ناشی از اهمیت اقتصاد مقاومتی است که در توسعه و پیشرفت جامعه اسلامی نقش مهمی دارد و همواره مسئولان باید آن را سرلوحه کار خود قرار بدهند.

نقیبی  ادامه داد: تولید و اشتغال دو محور اساسی نام‌گذاری شعار امسال هستند که تحقق این دو محور باعث مرتفع شدن گرفتاری‌ها و مشکلات جامعه می‌شود.

وی  در ادامه سخنان خود اظهار داشت: اگر به صورت جدی به بحث تولید پرداخته شود باعث اشتغال و ایجاد فرصت‌های شغلی می‌شود و بسیاری از مشکلات و آسیب‌ها را از بین می‌برد.

وی با بیان این که رمز موفقیت انقلاب اسلامی تاکید بر باورهای دینی و توان داخلی است، تاکید کرد: مسئولان باید همواره توصیه های مقام معظم رهبری به تولید داخل بپردازند و از نگاه به خارج و هرگونه وابستگی به بیگانگان پرهیز داشته باشند.

نقیبی بیان داشت: راز نجات میهن اسلامی تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و اقدام در راستای تحقق منویات معظم له خواهد بود و در همین راستا تولید و اشتغال دو بالی هستند که مشکلات جامعه را حل می‌کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج