رئیس پلیس‌راه استان البرز از ترافیک سنگین در اکثر محورهای این استان خبر داد.

رضا گودرزی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج در کرج اظهار داشت: بر اساس گزارش‌های دریافتی در ساعت 19 و 30 دقیقه عصر امروز، لاین شمالی آزادراه تهران - کرج در محدوده پل کلاک تا تقاطع غیر همسطح مهرویلا دارای ترافیک سنگین است.

وی افزود: همچنین در آزادراه کرج - قزوین به صورت مقطعی ترافیک سنگین مشاهده می‌شود و در دیگر نقاط آزادراه فوق از تهران تا عوارضی قدیم قزوین، تردد پرحجم اما روانی را شاهد هستیم.

این فرمانده ارشد انتظامی تصریح کرد: در محور کرج - چالوس نیز شرایط به همین صورت است، به نحوی که شاهد تردد پرحجم خودروها و ترافیک سنگین در برخی نقاط از جمله ورودی تونل کندوان هستیم.

گودرزی با اشاره به در پیش بودن روزهای پایانی هفته، گفت: شرایط روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته با دیگر ایام سال تفاوت دارد، چرا که طی این روزها شاهد آخرین مسافرت‌های شهروندان استان‌های تهران و البرز هستیم.

وی بیان داشت: از سوی دیگر آن دسته از مسافرانی که هفته دوم به مسافرت رفته‌اند، در این دو روز قصد بازگشت به استان‌های مبدا را دارند.

رئیس پلیس‌راه استان البرز افزود: بنابراین پیش‌بینی ترافیک سنگین طی روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته را داریم.

گودرزی در پایان اظهار داشت: برای تسهیل تردد خودروها و کنترل ترافیک و کاهش آن، برنامه‌ریزی لازم از سوی پلیس راه صورت گرفته که از جمله آن می‌توان به اعمال محدودیت‌های ترافیکی به صورت موقتی و محدود اشاره کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج