معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ،معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در طول تعطیلات نوروزی 990 فقره گزارش تخلف صنفی در سطح استان تشکیل شده است.

سلیمان علیزاده در گفتگو با خبرگزاری موج با بیان اینکه همزمان با تعطیلات نوروزی روند اجرای طرح های سلامت نوروزی و تنظیم بازار در آذربایجان غربی ادامه دارد افزود: امسال نسبت به سال گذشته میزان تخلفات 25 درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه از 25 اسفند تاکنون، یک هزار و 380 مورد بازرسی و 990 گزارش تخلف به صورت پرونده قضایی تشکیل شده است اظهارداشت:امسال 86 تیم نظارت و بازرسی بر بازار عید استان نظارت می‌کنند.

علیزاده با بیان اینکه هر تیم شامل دو بازرس است عنوان کرد: از این تعداد 35 تیم بازرسی با 70 بازرس در سطح شهرستان ارومیه فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه طرح نظارتی ویژه نوروز 1396 از اول اسفندماه سالجاری در استان آغاز شده است اظهارداشت: اجرای این طرح از اول اسفند تا آخر فروردین ماه در آذربایجان‌غربی انجام می‌شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت و معدن آذربایجان‌غربی بیان کرد: اولویت‌های بازرسی شامل نمایشگاه‌های عرضه کالا و خدمات، قنادی‌ها، آجیل، پوشاک، کیف و کفش، پایانه‌های مسافربری و اماکن تفریحی و زیارتی هستند.

وی عنوان کرد: در اجرای طرح تنظیم میوه شب عید نیز، تیم‌های بازرسی در سردخانه‌های استان آذربایجان‌غربی مستقر شده و عدم عرضه خارج از شبکه مرکبات بررسی می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج