معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان از امدادرسانی به ۴۶۸ حادثه دیده از آغاز اجرای طرح امداد و نجات نوروزی ۹۶ هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، کریمی با تشریح اجرای طرح ملی  امداد و نجات  نوروزی 96 هلال احمر اظهار داشت: این طرح ملی از 25 اسفندماه 95 لغایت 15 فروردین ماه 96 در 42 پایگاه امدادی در سطح استان اجرا می‌شود.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان افزود: در اجرای 10 روز از طرح ملی امداد و نجات نوروزی، 125 مورد حادثه به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات (EOC) جمعیت هلال احمر استان گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: از 125 حادثه فوق، 70 مورد حادثه جاده‌ای، 12 مورد حادثه شهری، 2 مورد حادثه برف و کولاک امدادرسانی شده‌اند و همچنین 40 مورد نیز با مراجعه به پایگاه‌ها خدمات حضوری دریافت کرده‌اند.

کریمی به اسکان 152 تن در این مدت در پایگاه‌های امداد و نجات بین شهری هلال احمر استان اصفهان اشاره کرد و گفت: همچنین 23 مورد رهاسازی مصدومین از خودرو توسط نیروهای امدادی جمعیت استان انجام شده است.

وی در پایان با اشاره به سامانه 112 ندای امداد بیان کرد: توسط سامانه تلفن 112،گزارش کلیه حوادث در سطح استان در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC  به طور متمرکز دریافت می‌شوند که هموطنان و مسافران می‌توانند در طول 24 ساعت  با این سامانه جهت گزارش وقوع حادثه تماس حاصل کنند.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج