رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کاهش 27 درصدی جرایم خشن در نیمه اول نوروز امسال خبر داد .

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سرهنگ ستار خسروی اظهار داشت: به لطف خدا، همت و تلاش خستگی ناپذیر کارکنان فرماندهی انتظامی استان در تمام نقاط استان اصفهان و همکاری خوب و هوشمندانه مردم شریف استان و حتی مسافرین ، شاهد کاهش 2 درصدی سرقت منزل و 27 درصدی سرقت مغازه و 14 درصدی سرقت موتورسیکلت و 19 درصدی جیب بری و کیف زنی و 20 درصدی سرقت های به عنف و 100 درصدی سرقت های خشن روبرو بودیم.

وی افزود: بحمداله در حال حاضر هیچ مشکل و چالش جدی امنیتی در استان وجود نداشته و امنیتی شایسته استان اصفهان که مزین به نام پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی است فراهم شده تا مردم عزیز این استان و سایر هموطنانی که در این ایام به خطه ما سفر می کنند بتوانند با آرامش و آسایش از تعطیلات خود لذت برده و خاطرات خوشی را با خود به ارمغان ببرند .

سرهنگ خسروی خاطر نشان کرد: طرح های نوروزی پلیس کماکان تا مراجعت مردم از سفرها ادامه خواهد یافت و تحرکات مجرمین قطعاً خنثی خواهد شد در این طرح ها هیچ نقطه ای از استان از دید پلیس پنهان نخواهد بود.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: به همه مردم به ویژه مسافران توصیه می کنیم برای پیشگیری از سرقت از رها کردن اموال خود در داخل خودرو خودداری کنند و حتی المقدور خودرو خود را در پارکینگ ها پارک کنند و از رها کردن اموال در چادرهای اسکان هم خودداری نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج