جانشین فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند سارقان خودرو با اعتراف به 41 فقره سرقت در کرج خبرداد.

سرهنگ محمد کریم بیات در گفتگو با خبرگزاری موج، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در منطقه باغستان کرج شناسایی و دستگیری سارق و یا سارقان ب کار ماموران کلانتری 19 باغستان قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز، افزود: ماموران با انجام تحقیقات میدانی و بررسی تصاویر دوربین های مدار بسته موفق به شناسایی فردی که از سارقان سابقه دار بود شدند و تیم های گشتی پلیس بلافاصله وارد میدان عمل شده و پس از مدتی گشت زنی در منطقه باغستان، نامبرده را در حالی که در حال پرسه زدن در اطراف خودرو های پارک شده بود در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

وی در ادامه، عنوان کرد: در بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی از سارقان سابقه دار است که با تشکیل یک باند سرقت چهار نفره اقدام به سرقت خودرو و داخل خودرو در مناطق مختلف کرج می کنند.

سرهنگ بیات با بیان اینکه پس از اقدامات اطلاعاتی ماموران، مخفیگاه سه نفر دیگر از همدستان وی شناسایی شد، اظهار کرد: 3 اعضای دیگر این باند چهار نفره طی چندین عملیات جداگانه دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به این که سارقان در بازجویی های تکمیلی ماموران به 41 فقره سرقت خودرو اعتراف کردند، در رابطه با شیوه عملکرد سارقان، تصریح کرد: سارقان پس از سرقت خودرو آن را به مخفیگاه خود در اطراف کرج منتقل و پس از اوراق کردن خودرو، لاشه آن را رها کرده و قطعات سرقتی را به فروش می رساندند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج