مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از افتتاح کامل تقاطع سه سطحه شهدای مدافع حرم تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با اشاره به بازگشایی روگذر تقاطع سه سطحه شهدای مدافع حرم در اواخر سال گذشته ، اظهار کرد: با توجه به اضافه شدن بخش جدید به زیرگذر نتوانستیم قبل از عید آن را بازگشایی کنیم و همچنان عملیات اجرایی در حال انجام است.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی تقاطع سه سطحه شهدای مدافع حرم از اردیبهشت ۹۵ بیان کرد: حداکثر تلاش شهرداری قم بر این است که در زمان‌بندی یکساله مشخص شده کل پروژه بعلاوه بخش افزوده شده به آن را به طور کامل به بهره‌برداری برساند.

نادعلی با بیان اینکه در حال حاضر عملیات دیواره سازی زیرگذر در حال انجام است، گفت: بخش عمده شمع‌های دیواره زیرگذر اجرا شده و مراحل نهایی در حال انجام است.

وی ابراز امیدواری کرد که تا پایان اردیبهشت این پروژه به طور کامل افتتاح شود و افزود: در طول نوروز عملیات اجرایی این پروژه تعطیل نشد تا بتوانیم در موعد مقرر پروژه را تحویل دهیم.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با تاکید بر اینکه افتتاح این پروژه نقش ویژه‌ای در اتصال رینگ‌های دوم و سوم شهری داشته و تردد در این محور را تسهیل می‌کند، خاطرنشان کرد: پروژه تقاطع سه سطحه شهدای مدافع حرم یکی از پروژه‌های ویژه شهر قم بوده که طبق زمان‌بندی و با سرعت و کیفیتی مطلوب اجرایی شده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج