معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه بازرسی از بیش از 26 هزار واحد ارائه دهنده خدمات به مردم انجام شد، گفت: یک‌هزار و 830 واحد متخلف معادل هفت درصد در استان شناسایی شد و برای این واحدها تشکیل پرونده شد.

به گزارش خبرگزاری موج،حسین اصغرزاده در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اشاره به اینکه مشکلی در تأمین آرد و نان مورد نیاز از سوی واحدهای خبازی نداشتیم، اظهار کرد: کشیک نوروزی برای واحدهای خدماتی در استان پیش‌بینی شده است.

وی افزود: کمترین گزارش را در حوزه کمبود آرد و نان و تعطیلی نانوایی‌ها داشته‌ایم.

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای اسفند سال 95 سازمان صنعت، معدن و تجارت فعالیت خود را در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی آغاز کرده و این فعالیت تا پایان فروردین‌ماه ادامه دارد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: بازرسی‌ها از واحدهای مستقر در سطح شهر و واحدهای بین‌راهی با همکاری نیروی انتظامی و میراث فرهنگی در حال انجام است.

اصغرزاده ادامه داد: نظارت‌های لازم از نحوه ارائه خدمات به مسافران از طریق واحدهای مستقر در سطح شهر و واحدهای بین‌راهی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه بازرسی از بیش از 26 هزار واحد ارائه دهنده خدمات به مردم انجام شد، گفت: یک‌هزار و 830 واحد متخلف معادل هفت درصد در استان شناسایی شد و برای این واحدها تشکیل پرونده شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج