خرم آباد- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان از اسکان 52 هزار و 912 مهمان نوروزی در مراکز اقامتی این نهاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی قربانی از پذیرش و اسکان 52 هزار و 912 مهمان نوروزی در 6 روز نخست سال 96 خبر داد و اظهار داشت: این تعداد مهمان نوروزی در قالب 14 هزار و 714 خانوار تعطیلات امسال را در اماکن گردشگری لرستان سپری کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: تا ساعت 24 روز ششم فروردین ماه تعداد 5 هزار و 120 مسافر در قالب یک هزار و 426 خانوار در ستاد های اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان پذیرش شده اند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان اطلاع رسانی دقیق را یکی از راهبردهای ستادهای اجرایی خدمات سفر عنوان کرد و گفت: به منظور رفاه مهمانان نوروزی و تسهیل در دسترسی آنان به مراکز اسکان در مبادی ورودی شهرها و مناطق مختلف شهر تبلیغات مختلفی صورت گرفته تا مهمانان نوروزی بتوانند در کمترین زمان ممکن به مراکز اسکان دسترسی پیدا کنند.

قربانی به چاپ و انتشار ویژه نامه چشم انداز فرهنگ اشاره کرد و اظهار داشت: این ویژه نامه با محوریت ستاد اجرایی خدمات سفر در تیراژ 5 هزار نسخه بین پایگاه های اسکان شهرهای مختلف توزیع شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج