رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر از مشارکت بالگرد اورژانس 115 در عملیات جستجو و نجات مفقودین رودخانه دشت پلنگ بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر، دکتر عبدالرحیم دادجو ضمن اشاره به وقوع سیل در شهرستان دشتی افزود: تیم عملیاتی امداد هوایی اورژانس ساعت 13 و 40 دقیقه همراه باخدمه پرواز برای امدادرسانی اعزام شدند و در عملیات جستجو و نجات افراد مفقود با هلال‌احمر منطقه مشارکت کردند.

این مقام مسئول خطر سیل را جدی دانست و گفت: اکثر ما فکر می‌کنیم حادثه برای خودمان اتفاق نمی‌افتد، مسئله‌ای که برای این افراد پیش‌آمده همین بوده است، این عزیزان برای دیدن سیلاب به کنار رودخانه رفته بودند که متأسفانه حاشیه رود ریزش کرده و طعمه آب می‌شوند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: شب و روز گذشته به دنبال سیلاب در منطقه دشتی تیم‌های عملیاتی این شهرستان به کمک مصدومین وسایل نقلیه‌ای که در محاصره آب گرفتارشده بودند شتافتند و توانستند در عملیاتی در محور چارک درازی 2 نفر و در نزدیکی روستای گنخک نیز 5 نفر را امدادرسانی کنند.

دادجو خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به نزدیک شدن به نیمه دوم تعطیلات نوروزی، تیم‌های عملیاتی اورژانس 115 در کل استان آماده‌باش هستند تا در صورت بروز حوادثی ازاین‌دست از توان عملیاتی‌شان نهایت استفاده به عمل آید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج