هفتمین جلسه ستاد انتخابات استان کرمانشاه به ریاست دکتر شاه‌حسینی در محل استانداری تشکیل گردید.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، کرم محمدی دبیر ستاد انتخابات گزارشی از روند ثبت‌نام شوراهای اسلامی شهر و روستا ارائه نمود و اعلام کرد: به دلیل تقارن ثبت‌نام از داوطلبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با تعطیلات عید نوروز، دبیرخانه ستاد، فرمانداران، بخشداران و کارشناسان مربوطه حتی در روز عید نوروز نیز در محل کار حضور داشتند و از داوطلبان ثبت‌نام نمودند. همچنین صداوسیمای مرکز استان در این مرحله از انتخابات پیش رو به‌صورت منظم مباحث مرتبط با انتخابات را بازتاب دادند.

سپس مصوبات جلسه قبل موردبحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه دکتر شاه‌حسینی معاون سیاسی و امنیتی استانداری ضمن تبریک سال نو بیان داشت: انتخابات پیش رو یک امر مهم و ملی است و همه ما باید برای برگزاری مقتدرانه آن پای‌کار باشیم. ازاین‌روست که همکاران خوب ما در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان حتی در روز عید نوروز در محل کار حاضر بوده‌اند و این‌جانب از همین‌جا از فرمانداران، بخشداران و کارشناسان محترم که در ایام نوروز مباردت به ثبت‌نام از داوطلبین نموده‌اند، صمیمانه سپاسگزاری می‌نمایم.

ایشان در ادامه بیان داشت: در شهرهای کرمانشاه و سنقر امکان برگزاری انتخابات به‌صورت الکترونیک وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان امروز ثبت‌نام از داوطلبان از مرز 8 هزار نفر بگذرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج