کاراگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان در یک عملیات در بازرسی از انباری در شهر اصفهان چهار کارتن بدلیجات قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال را کشف و توقیف کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس از دپوی تعداد زیادی بدلیجات قاچاق در انباری مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ  ستارخسروی بیان کرد: کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی از انبار مذکور بازرسی کردند که در این عملیات تعداد چهار کارتن انواع بدلیجات خارجی که همگی آنها فاقد مدارک مثبته گمرکی و قاچاق بودند کشف شد.

این مقام انتظامی ارزش کالای کشف شده را یک میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ خسروی با بیان اینکه تیم های مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در ایام نوروز به منظور تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی با شدت بیشتری به فعالیت خود ادامه می دهند، اظهار داشت: از مردم عزیز می خواهیم هر گونه اخبار در خصوص تهیه، توزیع و دپوی کالاهای خارجی قاچاق دارند موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی انجام گیرد.