رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات اصفهان گفت: تا پایان زمان قانونی ششمین روز ثبت نام از متقاضیان شرکت در انتخابات شوراها در استان اصفهان پنج هزار و 424 نفر ثبت نام کردند.

احمدرضا ضیایی در گفت و گو با خبرگزاری موج در خصوص آمار ثبت نام کنندگان برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان اظهار داشت: تا پایان ششمین روز ثبت نام از متقاضیان برای این انتخابات پنج هزار و 424 نفر ثبت نام کرده اند.

وی در خصوص تفکیک آمار متقاضیان در شهر و روستا برای حضور در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی در استان اصفهان اضافه کرد: از این تعداد دو هزار و 591 نفر در شهرها و دو هزار و 833 نفر برای انتخابات شورای روستا ثبت نام کرده اند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان با اشاره به اینکه چهار هزار و 953 نفر مرد در این انتخابات شرکت کرده اند، ابراز داشت: همچنین 471 نفر خانم برای این انتخابات ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه برای انتخابات شورای شهر 355 نفر خانم و دو هزار و 236 مرد ثبت نام کرده اند، افزود: در روستاها نیز 116 نفر خانم و دو هزار و 717 نفر مرد برای انتخابات شوراها ثبت نام کرده اند.

ضیایی ادامه داد: متقاضیان 13 کرسی مدیریت شهری در اصفهان نیز 444 نفر بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج