اهواز - مدیر روابط عمومی فوریت های پزشکی خوزستان از مصدومیت 46 نفر و فوت یک نفر در نتیجه تصادفات رانندگی مختلف در یک روز خبر داد.

رضا رفیعی در گفتگو با خبرگزاری موج اظهار کرد: روز سوم فروردین در تصادف یک دستگاه خودروی پژو با یک دستگاه خودروی پراید در جاده رامهرمز- بهبهان سه راهی آغاجاری پنج نفر مصدوم شدند.

وی افزود: ساعت هشت و 25 دقیقه صبح نیز یک دستگاه خودروی سمند با یک دستگاه خودروی وانت نیسان سایپا در جاده دهدز ایذه (کیلومتر 15 دهدز) برخورد کرد.

مدیر روابط عمومی فوریت های پزشکی خوزستان تصریح کرد: متاسفانه در این تصادف هم پنج نفر مصدوم شدند.

رفیعی خبر داد: در حادثه دیگر که ساعت 10 و 24 دقیقه صبح رخ داد، یک دستگاه خودروی ال 90 در جاده دهدز ایذه واژگون و سه نفر بر اثر آن مصدوم شدند. در تصادفی دیگر که ساعت 10 و 30 دقیقه صبح رخ داد یک دستگاه خودروی پراید در محور اهواز شوشتر (کیلومتر25 به سمت شوشتر) واژگون و چهار نفر هم مصدوم شدند.

وی عنوان کرد: یک دستگاه خودروی پژو 405 هم ساعت 11 و 20 همان روز در محور ایذه اهواز (کیلومتر10 به سمت ایذه) واژگون شد. در این تصادف نیز سه نفر مصدوم شدند.

رفیعی ادامه داد: در سانحه ای دیگر هم یک دستگاه خودروی پژو با یک دستگاه خودروی پراید ساعت 13 و 20 دقیقه در محور اهواز شوشتر (نرسیده به پل بند قیل) برخورد کرد. در این تصادف نیز هشت نفر مصدوم شدند.

مدیر روابط عمومی فوریت های پزشکی خوزستان یادآور شد: ساعت 12 و 30 دقیقه همان روز یک دستگاه خودروی سمند با یک دستگاه خودروی پژو پارس در جاده لالی مسجدسلیمان (پنج کیلومتر بعد از هفت شهیدان به لالی) برخورد و در نتیجه پنج نفر مصدوم شدند.

وی اضافه کرد: ساعت 12 و 50 دقیقه نیز یک دستگاه خودروی پراید در محور شوشتر-اهواز (کیلومتر پنج بعد از پل بند قیل به شوشتر) واژگون و منجر به مصدومیت سه نفر شد.

رفیعی تصریح کرد: ساعت 16 و 33 دقیقه یک دستگاه خودروی پژو 405 (راهیان نور) با یک دستگاه خودروی پراید در محور اهواز خرمشهر (جاده قدیم کیلومتر۳۰) برخورد و پنج نفر در این تصادف مصدوم شدند.

وی در ارتباط با حادثه دیگری گفت: ساعت 21 و 15 دقیقه نیز یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی پراید با عابران پیاده در میدان امام حسین (ع) شهر حر در شهرستان شوش برخورد و منجر به مصدومیت چهار نفر می شوند.

مدیر روابط عمومی فوریت های پزشکی خوزستان اظهار کرد: ساعت 22 و 45 دقیقه نیز یک دستگاه خودروی پراید روبروی دانشگاه فرهنگیان بین اندیمشک و شهرک آزادی با درخت برخورد و متأسفانه راننده جان خود را از دست داد.

رفیعی در پایان گفت: ساعت 22 و 47 دقیقه نیز یک دستگاه کامیون پشت بیمارستان امیرالمومنین اندیمشک واژگون و راننده آن مصدوم می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج