فرماندار نهاوند گفت: طی 3 روز اخیر و با شروع نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 166 نفر در نهاوند ثبت نام کردند.

کریم حمیدوند در گفتگو با خبرگزاری موج اظهار داشت: با پایان یافتن سومین روز ثبت نام انتخابات شوراهای شهر و روستا تاکنون 166 در نهاوند نام نویسی کرده اند.

وی گفت: 164 تن از داوطلبان مرد و 2 داوطلب زن هستند که یک داوطلب زن برای شورای شهر نهاوند و یک داوطلب زن برای انتخابات شورای روستای جهان آباد نام نویسی کرده است.

حمیدوند گفت: تا کنون 23 داوطلب برای شهر نهاوند، 2 داوطلب برای شهر فیروزان، 5 داوطلب برای شهر گیان و 2 داوطلب برای شهر برزول با حضور در فرمانداری نهاوند ثبت نام کرده اند.

وی در خصوص ثبت نام شوراهای روستایی در بخشداریهای تابعه شهرستان نیز گفت: تا کنون 96 داوطلب برای روستاهای بخش مرکزی، 27 داوطلب برای روستاهای بخش خزل، 6 داوطلب برای روستاهای بخش زرین دشت و 5 داوطلب برای روستاهای بخش گیان با حضور در بخشداریها ثبت نام کرده اند.

فرماندار نهاوند یادآوری کرد: ثبت نام از داوطلبان حضور در انتخابات شوراها از ساعت 8 صبح در فرمانداری نهاوند و بخشداریهای تابعه صورت می گیرد.

وی گفت: ثبت نام از داوطلبان شرکت در رقابت های انتخاباتی پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح 30 اسفندماه سال گذشته آغاز و برابر جدول زمانبندی انتخابات تا 6 فروردین ماه امسال ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج