دبیر ستاد انتخابات استان همدان از ثبت نام 1339 نفر در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و شهر و روستای استان همدان طی سه روز اخیر خبر داد.

ابوالقاسم الماسی در گفتگو با خبرگزاری موج اظهار داشت: امروز و در سومین روز ثبت نام از کاندیداها 518 نفر کاندیدای انتخابات شوراها شهر و روستا در استان همدان شده اند که با احتساب ثبت نام 821 نفر طی دو روز گذشته مجموع بت نام کنندگان به 1339 نفر رسید.

وی تصریح عنوان : از مجموع ثبت نامی ها 287 نفر کاندیدای شورای شهر و 1052 نفر کاندیدای شورای روستا هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان همدان عنوان کرد: تاکنون 44 نفر خانم و 1295 آقا کاندیدای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان همدان شده اند.

وی با بیان اینکه تاکنون تخلفی از سوی کاندیداها گزارش نشده است، عنوان کرد: 411 نفر از داوطلبان ثبت نام شده سابقه عضویت در دوره های گذشته انتخابات شوراها را داشته اند.

الماسی گفت: ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از 30 اسفندماه 95 آغاز شده و تا 6 فروردین ادامه دارد.

وی با بیان اینکه نامزدها کار نام نویسی را به روز آخر موکول نکنند از آنان خواست حتما همه مدارک لازم شامل اصل شناسنامه، کارت ملی، پایان خدمت، مدرک تحصیلی، استعفانامه، عکس و کپی مدارک را همراه خود داشته باشند.

وی گفت: مهلت ثبت نام تمدید نمی‌شود اما ممکن است در روز آخر بر تعداد ساعات نام نویسی بیفزاییم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج