مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از برگزاری برنامه جنگ فرهنگی تفریحی در بوستان شهید بنیادی همزمان با ایام نوروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم با اشاره به برنامه های این سازمان برای برگزاری استیج‌ها و جنگ‌های شادی در سطح شهر همزمان با آغاز سال جدید اظهار کرد: به همین مناسبت استیج ثابت و جنگ شادی با همکاری یک گروه حرفه‌ای هنری در بوستان شهید بنیادی برنامه‌های متنوعی را اجرا خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه کارگردانی این گروه هنری بر عهده یکی از کارگردانان مطرح تئاتر کشور است، افزود: این برنامه از اول تا ۱۲ فروردین از ساعت ۲۰.۳۰ در بوستان بنیادی برگزار می‌شود.

رفیعی  مدت زمان برگزاری این برنامه را ۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه عنوان کرد و افزود: برنامه استیج شامل اجرای ترکیبی نمایش‌های زنده عروسکی و سنتی، عمو نوروز و ننه سرما، استندآپ کمدی و... است.

وی با تاکید بر اینکه بیشتر مباحث مطرح شده در این برنامه در خصوص مباحث شهروندی نوروزی است افزود: این برنامه ویژه و مفرح و جذاب با حضور هنرمندان و ورزشکاران مطرح استانی و ملی خواهد بود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم تصریح کرد: این برنامه ویژه با استقبال زائرین و مسافرین نوروزی مواجه شده و در آن مطالب مفید، شاد و مفرح مطرح می‌شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج