مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از مسمومیت هفت نفر بر اثر گازگرفتگی در بوستان مهدی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اشاره به آخرین عملیات آتشنشانی انجام شده در شهر قم اظهار کرد: نیروهای آتشنشانی در حین گشت زنی در بوستان مهدی و بررسی وضعیت ایمنی چادرهای نصب شده از سوی مسافران متوجه احتمال خطر در یکی از چادرها شدند.

وی ادامه داد: نیروها در حین گشت متوجه شدند که شعله گاز در یکی از چادرها روشن است اما صدایی از داخل چادر شنیده نمی شود که فورا اقدام به بررسی ایمنی چادر کردند.

جعفری  با تاکید بر اینکه با بررسی دقیق تر مشخص شد که هفت خانم در چادر در حال استراحت بودند که دچار مسمومیت بر اثر گازگرفتگی با گاز co شده اند.

وی با بیان اینکه سه نفر از افراد حاضر در چادر دچار مسمومیت بیشتری نسبت به بقیه بوده اند افزود: با بررسی دقیق تر مشخص شد که چهار نفر دچار کاهش هوشیاری و سه نفر خانم ۱۰ ساله، ۲۴ ساله و ۲۷ ساله دچار مسمومیت شده اند.

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: پس از مشاهده حادثه به سرعت اطلاع رسانی به نیروهای اورژانس انجام و با حضور به موقع عوامل امدادرسانی صورت گرفت.

وی تصریح کرد: نیروهای آتشنشانی در ایام نوروز در حالت آماده باش هستند و با گشت زنی در بوستان ها و محل های اسکان اضطراری ایمنی چادرهای نصب شده را بررسی کرده و هشدارهای لازم را به مردم ارائه می کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج