مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: نخستین عملیات اطفای حریق در شهر قم دقایقی پس از آغاز سال جدید انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اشاره به پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای تامین ایمنی شهروندان و مسافران نوروزی در ایام نوروز اظهار کرد: نیروهای سازمان در این ایام به صورت آماده باش هستند و نظارت دقیقی بر روند ایمنی شهر وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه بازدید مستمر از مکان های اسکان زائرین در شهر صورت می‌گیرد خاطرنشان کرد: با توجه به تعیین فضاهایی به عنوان استراحت‌گاه زائرین برای نصب چادر به طور مستمر بر روند رعایت نکات ایمنی در این مکان‌ها نظارت می‌شود.

جعفری با اشاره به عملیات‌های انجام شده در نخستین ساعات سال جدید خاطرنشان کرد: نخستین عملیات در سال جدید حریق پیک‌نیک در شهرک ایثار در ساعت ۱۴ و بیست دقیقه بود که اعزام نیرو صورت گرفت.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی از سوی مردم خصوصا مسافرین تصریح کرد: در صورتی که مردم دقت لازم را در خصوص نکات ایمنی و هشدارهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی داشته باشند قطعا درصد وقوع حوادث در شهر کاهش یافته و شاهد ایام خوش و شادی و توام با سلامتی برای مردم خواهیم بود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج