مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: حدود ۶ هزار تاکسی در ایام نوروز آماده خدمات‌رسانی به مردم هستند .

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه نیروهای تاکسیرانی در ایام نوروز در حالت آماده باش هستند اظهار کرد: ۲۳ شرکت زیرمجموعه سازمان تاکسیرانی آماده باش کامل هستند و پنج شبکه بی سیم به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در ایام نوروز می باشند

وی با تاکید بر استقرار نیروهای بازرسی سازمان در هسته مرکزی شهر تصریح کرد: طرح کنترل اخذ کرایه از ۱۵ اسفند آغاز شده و هیچ تاکسیرانی اجازه افزایش نرخ تا زمان اعلام نرخ جدید ندارد.

عزتی با تاکید بر اینکه طرح ضربتی تا پایان فروردین ادامه خواهد داشت گفت: رانندگانی که ضوابط را رعایت نکنند و کرایه امسال را تغییر دهند برابر ضوابط با آنها برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه حدود ۶ هزار تاکسی در ایام نوروز خدمت رسانی به مردم را انجام می‌دهند گفت: شرکت‌های فعال سازمان تاکسیرانی نیز بازرسی و نظارت بر روند فعالیت خطوط را در دستور کار دارند تا خللی در روند حمل و نقل درون شهری به وجود نیاید.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه افزایش نرخ تاکسی به هیچ وجه مجاز نیست گفت: در صورتی که قرار بر اجرای مصوبه شورا در خصوص نرخ‌های جدید باشد، سازمان اعلام رسمی خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج