رئیس ستاد انتخابات استان قم بر ضرورت مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم در جلسه ستاد انتخابات استان قم طی سخنانی انتخابات را پیشانی و آبروی نظام اسلامی دانست و فراهم نمودن زیرساخت های برگزاری آن را بسیار مهم تلقی نمود.

وی با بیان اینکه اجرای انتخابات نیازمند نیروی انسانی است، مشارکت همه ی دستگاه ها در این زمینه را ضروری دانست و افزود: آموزش و پرورش به عنوان اصلی ترین نهاد در برگزاری انتخابات همواره مورد توجه این ستاد بوده است.

رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه همه ی پرسنل آموزش و پرورش به لحاظ اطلاعات کارشناسی توانایی مشارکت در برگزاری انتخابات را دارند اضافه کرد: حضور پررنگ آموزش و پرورش نباید حاشیه ی امنی برای سایر دستگاه ها برای عدم حضور باشد.

وی با اشاره به اهمیت تخصصی شدن شوراها، انتخاب سیاسی اعضای شورا را موجب ایجاد مشکلات در مدیریت شهری دانست و افزود: بایستی در این زمینه به شهروندان اطلاع رسانی لازم صورت بگیرد.

حمیدرضا شیخ الاسلام مدیر کل آموزش و پرورش استان قم نیز در این جلسه ضمن ارائه ی گزارشی از توان و زیرساخت های این نهاد برای برگزاری انتخابات اظهار داشت: آموزش و پرورش استان از همه ی امکانات برای برگزاری باشکوه انتخابات استفاده خواهد نمود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج