مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: 682 هزار و 106 خودرو در 24 ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان اصفهان تردد کردند.

مجتبی معین‌الدینی در گفت‌وگو با خبرگزاری موج با اشاره به اینکه بیشترین حجم تردد در این مدت در محورهای اصفهان- شهرضا ، اصفهان - فلاورجان، اصفهان- مورچه خورت، و کاشان- قم بوده است، اظهار داشت: اوج تردد در محورهای استان دیروز از ساعت 11 تا 12 ظهر ثبت شده است.

وی با بیان اینکه احتمال بارندگی از بعداز ظهر امروز در استان وجود دارد، افزود: در حال حاضر مأموران راهداری برای کنترل اوضاع در مواقع ضروری در ایستگاه های ویژه مرکز مدیریت راه ها در محورهای مواصلاتی استان اصفهان مستقر شده اند.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان با اشاره به اینکه مردم پیش از آغاز سفر و تردد در محورهای استان می توانند به پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت راه‌های استان به نشانی www.141.ir مراجعه کنند، افزود: مردم می‌توانند با دانلود و نصب اپلیکیشن 141 بر روی گوشی های تلفن همراه خود، از وضع محورهای استان آگاهی پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان اصفهانی و مسافران می توانند با شماره گیری سامانه تلفنی 141 هم گزارشی از مسیر و مسافت، اطلاع از وضع محورها، و محدودیت های تردد دریافت، و در صورت نیاز با کارشناسان مرکز مدیریت راه های استان ارتباط کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج