رئیس ستاد انتخابات گیلان از نام‌نویسی 162 نفر در شهرها و 891 نفر در روستاها برای انتخابات شوراهای اسلامی در این استان خبر داد.

محمد احمدی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج با اشاره به نام‌نویسی یک‌هزار و 53 نفر در دومین روز ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مراجعه به فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها در گیلان اظهار کرد: تعداد 162 نفر در شهرها و 891 نفر در روستاها نام‌نویسی کردند.

وی شهرستان‌های رشت، رودسر، لاهیجان، آستانه‌اشرفیه و لنگرود را دارای بیشترین ثبت‌نام‌ها در دومین روز از نام‌نویسی انتخابات شوراهای شهر و روستا در گیلان عنوان کرد و افزود: در مجموع 67 نفر زن و 986 نفر مرد ثبت‌نام کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان با بیان اینکه با ازدحام نام‌نویسی در روزهای پایانی ثبت‌نام مواجه می‌شویم، تصریح کرد: داوطلبان نام‌نویسی را به روز پایانی موکول نکنند ضمن اینکه داشتن مدارک کامل شرط نام‌نویسی قطعی داوطلبان است.

احمدی‌پور متذکر شد: برخی از افراد تعهد کردند گواهی سوء پیشینه خود را ارائه کنند و ثبت‌نام آنها تا ارائه این گواهی قطعی نیست و لازم است پیگیری لازم را انجام دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج