رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات اصفهان گفت: آمار ثبت نام متقاضیان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراها در استان اصفهان تا پایان ساعت اداری دومین روز ثبت نام به هزار و 414 نفر رسید.

احمدرضا ضیایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج از آخرین آمار ثبت نام کنندگان برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان اصفهان خبر داد و اظهار کرد: مهلت ثبت نام داوطلبان برای شرکت در این انتخابات تا ششم فروردین ماه 96 ادامه خواهد داشت.

وی افزود: آمار ثبت نام متقاضیان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراها در استان اصفهان تا پایان ساعت اداری دومین روز ثبت نام به هزار و 414 نفر رسید که این آمار در حوزه‌های انتخابیه شهرستان اصفهان تاکنون به 252 نفر رسیده است.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات اصفهان گفت: ثبت نام متقاضیان هر روز از 8 صبح آغاز و تا ساعت 16 ادامه دارد؛ همچنین داشتن گواهی عدم سوءپیشینه برای متقاضیان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا ضروری است.

ثبت‌نام از داوطلبان ورود به عرصه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز دوشنبه 30 اسفند ماه 95 همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان آغاز شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج