مسؤل کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قم از الزامی بودن ارائه گواهی عدم سوء پیشینه توسط داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد و گفت: تمامی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، در هنگام ثبت نام، باید این گواهی را همراه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرکل روابط عمومی استانداری قم و مسؤل کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان قم اظهار کرد: بر اساس اطلاعیه شماره دو ستاد انتخابات کشور و به استناد تبصره 3 ماده 26 قانون انتخابات شوراها، ارائه گواهی عدم سوءپیشینه از سوی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هنگام ثبت نام الزامی می باشد.

وی با اشاره به این که از تاریخ صدور گواهی عدم سوء پیشینه در زمان ثبت نام نباید بیش از سه ماه گذشته باشد، زمان بر بودن فرایند اخذ گواهی مذکور را یادآور شد و گفت: برای تسریع در کار، افرادی که قصد ثبت‌نام در انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها را دارند، باید از هم اکنون با مراجعه به دفاتر پلیس+ 10 موجود در سطح استان، نسبت به دریافت گواهی مذکور اقدام نمایند.

لازم به توضیح است ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از 30 اسفند امسال همزمان با سراسر کشور در استان قم آغاز و تا 6 فروردین 1396 ادامه خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج