ساری - نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: رستگاری ملت ایران در گروه مقاومت در قابل ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج آیت الله سید رحیم توکل اظهار داشت: گذر زمان این حقیقت را به اثبات می‌رساند که همه چیز این جهان فانی است مگر آنچه که خود را با خالق و رضای او پیوند بزند؛ بدین جهت است که شهداء زنده‌اند و نزد پروردگار عالمیان روزی‌مند هستند.

وی افزود: سال 95 با همه فرود و فرازهایش سپری شد و این درس را برای آغاز سال 96 به‌جا گذارد که رستگاری ملت ایران در گرو مقاومت در قبال ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و تحقق آرمان شهداء در صیانت از عدالت، استکبارستیزی، مبارزه با فقر و فساد و تبعیض و پیروی عاشقانه و عارفانه از ولایت فقیه است.

وی گفت: سال 96، که توفیق آغاز و انجام خود را با نام نامی اول مظلومه هستی، حضرت زهرای مرضیه(س) پیوند داده، در پناه اسلامِ اهل بیتی امید دارد تا بتواند سالی مشحون از رحمت و نعمت در گشایش همه گره‌های موجود و تامین زندگی فارغ از دغدغه‌های مخل رشد اخلاقی و معنوی را برای همه مسلمانان بویژه ملت بزرگ ایران و مردم ولایی مازندران رقم بزند.

آیت الله توکل با تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و آغاز سال 1396، بهترین تقدیرات الهی برای تحول احوال امت اسلامی بر محور احسن‌الحال را از خداوند رحمان رحیم مسئلت کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج