مدیر فرودگاه زنجان گفت: در پی تاخیر 11 ساعته پرواز شماره 8086 شرکت ایران ایرتور از زنجان به مقصد مشهد مسافران این پرواز با تاخیر به مشهد مقدس عزیمت کردند.

محمد قاسمی در گفتگو با خبرگزاری موج، با اشاره به تاخیر 11 ساعته پرواز فرودگاه زنجان-مشهد افزود: پرواز از مبدا مشهد به دلیل خرابی هواپیما ایران ایرتور با تاخیر 11 ساعته مواجه شد و به تبع این امر تاخیر در پرواز از مقصد فروگاه زنجان در پی داشت.

وی با بیان اینکه شرکت ایران ایرتور به عنوان شرکت چارتر کننده پرواز زنجان-مشهد و بالعکس است، ادامه داد: عملکرد ضعیف شرکت ایران ایرتور موجب سرگردانی 125 مسافر شده است پرواز هفته قبل این شرکت نیز با 17 ساعت تأخیر انجام شد و در حال حاضر به دنبال شرکت جایگزین برای پرواز زنجان-مشهد هستیم.

قاسمی با بیان اینکه همه نیروهای فرودگاه زنجان در حال آماده باش و ارائه خدمات به مسافران بودند، افزود: پرواز 8086 زنجان - مشهد با 11 ساعت تاخیر ساعت ۲:۳۰ بامداد یکم فروردین انجام شد.

مدیر فرودگاه زنجان همچنین از راه اندازی پرواز عتبات عالیات از فرودگاه زنجان از اواخر فرودین ماه سالحاری خبرداد و گفت: در جلسه ای که با حضور استاندار زنجان و حج و زیارت برگزار شد نسبت به راه اندازی مجدد پرواز زنجان به مقصد عتبات تصمیم گیری شد.

قاسمی همچنین گفت: در حال حاضر همه زیر ساخت ها برای بر قاری پرواز های زنجان به مسیرهای خارجی وجود دارد و فرودگاه زنجان آماده گی برقراری پرواز حج را نیز دارد و همه زیر ساخت های فرودگاهی برای این امر فراهم است.

مسافران پرواز زنجان-مشهد که از شهرستان های اطراف به فرودگاه زنجان آمده بودند توسط سازمان همیاری شهرداری های زنجان در هتل اسکان داده شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج