خرم آباد- فرماندهی انتظامی استان لرستان گفت: در سال 95 میزان جرایم در این استان 6 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد قنبری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان لرستان از به کارگیری تمام توان و امکانات پلیس در راستای امنیت و آرامش مسافران در تعطیلات نوروز خبر داد و اظهار داشت: بر آنیم تا به لطف خداوند منان، امنیت کامل در سطح استان حاصل شود و مسافران و میهمانان نوروزی با خیالی آسوده در استان لرستان به گردش و تفریح خود بپردازند.

وی با اشاره به مضاعف بودن گشت های انتظامی بر آمادگی 100 درصدی پلیس در طرح نوروزی تاکید کرد و اظهار داشت: پلیس استان در طرح نوروزی تا پایان تعطیلات، آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی است.

فرمانده انتظامی لرستان یادآور شد: بیش از 100 ایستگاه پلیس در تفرجگاه ها و اماکن پر تردد برای ایجاد امنیت و خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی مستقر و در ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات هستند

سردار قنبری از کاهش 53 درصدی جرایم در سال های 92 تا 94 در استان خبر داد و تصریح کرد: در سال 95 نیز با تلاش مخلصانه مجموعه انتظامی استان و بهره گیری از همه ظرفیت ها در استان نسبت به سال گذشته 6 درصد کاهش جرایم داشته ایم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج