رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گلستان از انجام 878 ماموریت تصادفی و غیرتصادفی اورژانس 115 استان تا 30 اسفند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا کمال غریبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با آغاز طرح نوروزی اورژانس 115 استان از 25 اسفند ماه تا 30 اسفند ماه سال جاری 659 ماموریت غیرتصادفی و 191 ماموریت تصادفی توسط کارکنان این مرکز انجام شده است.

وی ادامه داد: در طرح نوروزی امسال اورژانس 115 استان با 46 پایگاه ثابت جاده‌ای و شهری، به مسافران و هموطنان خدمت‌رسانی می‌کند. 5 ایستگاه سلامت در مبادی ورودی و خروجی استان برپا شده وتاکنون به 130 نفر خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کرده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گلستان افزود: در حال حاضر این مرکز با داشتن 55 دستگاه آمبولانس فعال و 45 دستگاه آمبولانس پشتیبان آماده ارائه خدمات درمانی اورژانسی به مردم و مسافران است و ماموران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل حادثه حاضر می‌شوند.

وی تاکید کرد: 300 نفر در اورژانس 115 استان گلستان به صورت شیف در گردش در ایام نوروز به مردم خدمت ارائه می‌کنند. هدف از استقرار پایگاه‌های اورژانس در سطح استان خدمات‌رسانی در اسرع وقت به مسافران و همشهریان در سه بخش امدادرسانی در جاده‌های اصلی، فرعی و روستایی و داخل شهر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج