فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: بیش از 100 ایستگاه پلیس در تفرجگاه ها و اماکن پر تردد در راستای ایجاد امنیت و خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی مستقر شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد قنبری امروز در جمع خبرنگاران از آمادگی 100 درصدی پلیس در ایام نوروز در راستای خدمت رسانی به مسافران و مهمانان نوروزی خبر داد و گفت: تمهیدات ترافیکی با همکاری نهادهای مرتبط اندیشیده شده است.

وی با اشاره به مضاعف بودن گشت های انتظامی بر آمادگی 100 درصدی پلیس در طرح نوروزی تاکید کرد و اظهار داشت: پلیس استان در طرح نوروزی تا پایان تعطیلات، آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی است.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان این که بیش از 100 ایستگاه پلیس در تفرجگاه ها و اماکن پر تردد برای ایجاد امنیت و خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی مستقر و در ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات هستند، یادآور شد: از مسافران نوروزی تقاضا داریم مکان هایی که ایستگاه های پلیس وجود دارند را برای استراحت و اسکان انتخاب کنند.

سردار قنبری با بیان این که افراد سابقه دار تحت نظر پلیس هستند، گفت: در این خصوص هماهنگی های خوبی با دستگاه قضا انجام شده است که در ایام نوروز هیچگونه مرخصی به این قبیل مجرمان داده نشود.

وی افزود: شهروندان چنانچه قصد سفر دارند منازل خود را به دستگاه های ایمنی مجهز و حتما همسایگان و پلیس محل را در جریان بگذارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج