فرماندار شهرستان گرگان گفت: تاکنون 137 نامزد برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان گرگان ثبت‌نام کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید عباس حسینی ظهر امروز در بازدید از مراحل ثبت‌نام نامزدها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز دومین روز ثبت‌نام از نامزدها است که تاکنون 12 نفر در بخش بهاران، 4 نفر در بخش مرکزی و 25 نفر در شهر گرگان، 3 نفر در سرخنکلا، 2 نفر در جلین و 3 نفر در قرق برای انتخابات شوراها ثبت نام کردند.

وی افزود: فرمانداری گرگان از ساعت 8 صبح تا 4 بعدازظهر پذیرای انجام ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری شوراهای شهر و روستا خواهد بود و همه همکاران ما تا آخرین لحظه در فرمانداری حضور دارند و تا آخرین نفر ثبت نام انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان گرگان تصریح کرد:9 کاربر در شهر گرگان، 5 کاربر در بخش مرکزی و 5 کاربر در بخش بهاران کار ثبت نام از نامزدها را انجام می‌دهند.

حسینی با اشاره به مهیا بودن امکانات و تجهیزات لازم برای ثبت نام در فرمانداری گفت: در روز نخست نیز 88 نفر برای انتخابات شوراها در شهرستان گرگان ثبت نام کردند که با توجه به اینکه در روز نخست تعطیلات عید نیز قرار داریم، پیش‌بینی می‌شود حدود 800 تا یک‌هزار نفر برای شرکت در انتخابات شوراها در شهرستان گرگان ثبت‌نام کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه در انتخابات شورای شهر نگاه های سیاسی و طیفی و جناحی کمتر وجود داشته و بیشتر نگاه ها و انتخاب های قومی و قبیله ای و محلی تاثیرگذار است، حضور این تعداد نامزد سبب افزایش مشارکت مردم در انتخابات خواهد شد.

فرماندار شهرستان گرگان گفت: حضور پرشور در انتخابات سبب تقوبت نظام خواهد شد و مردم استان گلستان و گرگان ثابت کردند که همواره در این صحنه‌ها حضور پرشور داشته و در انتخابات دوره گذشته نیز مشارکت بیش از 80 درصدی مردم را شاهد بودیم که امیدواریم این مشارکت در این دوره نیز ادامه داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج