مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: مراسم لحظه تحویل سال در جوار 39 بقعه متبرکه شاخص خراسان جنوبی با حضور 66 هزار و 622 نفر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام منصور هاشمی پیش از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، اظهار داشت: مردم متدین خراسان جنوبی سال جدید خود را با معنویت در کنار بقاع متبرکه و امامزادگان آغاز کردند.

وی افزود: مراسم تحویل سال جدید در 39 بقعه متبرکه از استان از سوی این اداره‌کل تدارک دیده شده بود که نزدیک به 66 هزار و 622 نفر در مراسم سال تحویل در بقاع و امام زادگان حضور پیدا کردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی بیان داشت: این مراسم در جای جای استان پهناور خراسان جنوبی با برنامه‌های جانبی از قبیل اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، قرائت زیارت آل یاسین، نقاره‌خوانی، پخش مستقیم سخنان مقام معظم رهبری و پخش مراسم سال تحویل در حرم مطهر رضوی همراه بود.

حجت‌الاسلام هاشمی تصریح کرد: همچنین در 30 اسفند 95 نزدیک به 5 هزار و 923 نفر از زائران در امام زادگان و بقاع متبرکه خراسان جنوبی اسکان یافتند.

وی بیان کرد: طرح آرامش بهاری ر راستای نظم بخشیدن به برنامه‌های فرهنگی بقاع متبرکه در ایام نوروز و افزایش معنویت این فضاها اجرا می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج